Serdecznie zapraszamy do udziału w obchodach 30-lecia naszej szkoły. 

Zaproszenie adresujemy do wszystkich abiturientów i nauczycieli Liceum, Technikum naszej szkoły.

Inicjatorzy spotkania, uczniowie dawnej IV LA – pierwsi maturzyści (rok 1996r.) spotykają się sukcesywnie i zapewniają, że naprawdę warto!

Termin Zjazdu Absolwentów to 30 września 2022r. 

Rozmach uroczystości zależy od liczby uczestników, im będzie nas więcej – tym huczniej.

Zainteresowanych udziałem w spotkaniu (zarówno uczniów jak i nauczycieli) prosimy do końca sierpnia 2022r. o wypełnienie ankiety uczestnictwa znajdującej się na stronie internetowej szkoły (link poniżej). Ze względów organizacyjnych prosimy nie czekać z ankietą do ostatniej chwili ????

W zgłoszeniu należy podać – poza imieniem i nazwiskiem – rok ukończenia szkoły i dane do kontaktu.

W imieniu organizatorów zwracamy się z apelem – jeśli znacie lub macie kontakt z absolwentem     Naszej Szkoły, niezależnie od rocznika kształcenia – przekażcie mu informację o spotkaniu –                 „Zjazd Absolwentów – 30-lecie Szkoły!”.

​​​​​​​Do zobaczenia!!!

Wydarzenie:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=5286079544748417&id=218352178187871

Ankieta:

https://forms.gle/hi3fx4PgSMncPTje7