poigon 9.dekoracja

Uczniowie ZSE-T w czerwcu uczestniczyli w dwóch szkoleniach poligonowych w Pławniowicach i Kokotku.W ciagu tych 4 dni kadeci odbyli szkolenie ogolnowojskowe w skład którego wchodziły między innymi następujące zagadnienia:- działania pododdziałów zwartych w rejonie niezurbanizowanym z wykorzystaniem środków pozoracji pola walki i paintball’em- realizacja szkolno-bojowej procedury CASEVAC z wykorzystanie wojskowego pojazdu terenowego;- wykonanie “rozkazu bojowego” w celu zdobycia przyczółku przeciwnika znajdującego się na wodzie z użyciem pontonów;- przeprowadzenie strzelania dynamicznego z Glock 17 i KBK AKMS;- marsz kondycyjny z oporządzeniem i bronią na dystansie 20 km w warunkach nocnych;- zawody “military cross” składające się z etapu siłowego i biegu przełajowego z oporządzeniem na dystansie 10 km.
Do zobaczenia za rok????