wernisaż11.dekoracja

Dnia 16 marca 2022 roku o godzinie 17 odbył się konkurs Prac klas 4. Celem konkursu była promocja twórczości artystycznej utalentowanych uczniów szkoły oraz promocja klas artystycznych. Uczniowie prace dostarczali dwa miesiące przed wernisażem, następnie komisja złożona z organizatorów konkursu (Agnieszka Gałwa, Joanna Sorn-Gara, Andrzej Kuźnik) oraz nauczycieli klas artystycznych ( Michał Kasprzyk, Aleksandra Roszczyk, Tomasz Roszczyk, Beata Brząkalik-Gburek), ocenili przedłożone prace. Wernisaż został zorganizowany na auli szkolnej podczas zebrań klas 4. Rodzice wraz z uczniami mogli przy wejściu poczęstować się bezalkoholowym szampanem oraz poczęstunkiem. Wystawa zmusza odbiorcę do przejścia przez labirynt stworzony ze sznurków oraz prac uczniów. Po chwili oglądania prac nastąpiła chwila ogłoszenia wyników. Przemawiał też pan dyrektor oraz pani Agnieszka Gałwa. Prowadzącym podczas wernisażu był uczeń Remigiusz Pietrasik. Każdy uczestnik został nagrodzony dyplomem. Podium zajęli: Juszczyk Sara, Natalia Kiełpińska, Dymytrenko Kateryna. Nagrodami były: instax, dysk przenośny, pendrive. Pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni biletami do kina oraz smyczami szkoły. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.