https://www.zset.edu.pl/wp-content/uploads/2020/02/www-Jacków-2.pdf

Od razu po zakończeniu ferii zimowych grupa 20 praktykantów zakwalifikowanych do projektu ERASMUS+/POWER rozpoczęła przygotowania do wyjazdu. Pomimo tego, że zagraniczne praktyki rozpoczną się dopiero 25 kwietnia 2020r., uczniowie już zdobywają wiedzę o Irlandii, zapoznają się z europejskimi narzędziami używanymi na rynku pracy w procesie rekrutacji (Europass, https://europass.cedefop.europa.eu/), poznają realia pracy w firmie irlandzkiej, doskonalą swoje umiejętności językowe w różnych sytuacjach życia codziennego (Airport, Health Problems, living with a host family), czy też pracują nad poprawną wymową angielską. Do wyjazdu uczniowie co tydzień będą zdobywali wiedzę i umiejętności, tak aby ich praca i życie w Irlandii nie były zaskoczeniem, czy stresem, a jedynie pięknym, życiowym doświadczeniem i przyjemnością.
Uczniowie również sami projektują plakat będący wizytówką naszego przedsięwzięcia. Zaprezentowany w tym materiale jest propozycją Alicji Jackow, uczennicy klasy 3 c.