W zawodach organizowanych przez Zespół Szkół Ekonomiczno – Technicznych im.
Cichociemnych w Gliwicach po raz trzeci najlepszą okazała się drużyna Urzędu Miasta Gliwice. Drugie miejsce na podium zajęła reprezentacja gliwickiej Straży Pożarnej a trzecie przypadło KMP w Gliwicach.
We wtorek, hala sportowa MZUK w Gliwicach-Sośnicy stała się areną zmagań drużyn uczestniczących w IV Turnieju Futsalu Służb Mundurowych Miasta Gliwice. Uroczystego otwarcia dokonał prezydent Miasta Gliwice pan Adam Neuman. Na rozpoczęciu turnieju pojawili się również przedstawiciele wszystkich służb mundurowych uczestniczących w turnieju.
W zawodach uczestniczyło dziewięć drużyn reprezentujących służby mundurowe, w tym jedna drużyna ZSE-T o profilu mundurowym. Zespoły rywalizowały w systemie grupowym a drużyny, które wygrały swoje grupy zagrały w systemie pucharowym o pierwsze miejsce. Rywalizacja była zacięta, jednak odbywała się w przyjemnej, sportowej atmosferze współzawodnictwa i gry fair play. Po emocjonujących pojedynkach, zwycięstwo przypadło UM Gliwice. W trakcie turnieju odbył się bardzo ekscytujący mecz pokazowy reprezentacji ZSE-T dziewcząt vs kobiety 6bpd. Mecz przysporzył licznej widowni wiele satysfakcji.
Podczas zawodów wyłoniono również najlepszego bramkarza, którym został policjant Mateusz Bujak, zaś królem strzelców został Tomasz Zieliński z UM Gliwice. Wszyscy uczestnicy spotkania zgodnie zadeklarowali udział w przyszłorocznej, piątej edycji Turnieju.
Do zobaczenia więc za rok!