W ubiegłą sobotę na gliwickim rynku mogliśmy podziwiać prace naszych uczniów  z zakresu reklamy, grafiki i fotografii. Wystawa o nazwie Art Noc towarzyszyła wydarzeniu, które od kilku lat odbywa się w Gliwicach.

Prace uczniów cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających. Jesteśmy dumni z tak utalentowanej młodzieży naszej szkoły. Uczniom klas artystycznych życzymy twórczej pracy i dalszych sukcesów, natomiast uczniom klas mundurowych i nauczycielom (p. Luizie Kolasie, p. Beacie Brząkalik-Gburek, p. Aleksandrze Pawelskiej, p. Agnieszce Gałwie, p. Agnieszce Zawadzkiej, p. Beacie Dulębie, p. Agacie Nakonieczny, p. Agnieszce Grzegorzycy, p. Bartkowi Grzegorzycy) dziękujemy za pomoc w organizacji i promocji.

Do zobaczenia na kolejnej wystawie!