wyjazd na narty, dekoracja

W dniach 7.03-9.03 już po raz siódmy nasi uczniowie odbyli szkolenie narciarsko-snowboardowe oraz taktycznie. Podczas wyjazdu uczestnicy rozwijali umiejętność jazdy na nartach i snowboardzie. Drugim elementem szkolenia były zagadnienia z taktyki wojskowej takie jak:
-rozpalanie ognisk w trudnych warunkach oraz wykład na temat sztuki przetrwania-bezpieczne posługiwanie się bronią-podstawy rozkazu bojowego -zapoznanie z mapą UTM.
Kadeci w czasie dnia realizowali swoje zajęcia pod okiem instruktorów naszej szkoły oraz żołnierzy zawodowych. Obóz został zakończony skróconym egzaminem w trakcie, którego każdy z uczestników odbył szkolenie wspinaczkowe z wykorzystaniem różnego rodzaju sprzętu i uprzęży.