"Strefa obrazu" to najnowsza wystawa prac uczniów Zespołu Szkół Ekonomiczno - Technicznych w Gliwicach z kierunków: Technik Fotografii i Multimediów oraz Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej. Na wystawie w Galerii Faun - Art znajdą się prace wykonane w różnych technikach, prezentujące szeroki wachlarz tematyczny. Wystawa potrwa od 14 stycznia do 2 lutego w godzinach otwarcia centrum handlowego Forum w Gliwicach. Zapraszamy!

“Strefa obrazu” to najnowsza wystawa prac uczniów Zespołu Szkół Ekonomiczno – Technicznych im. Cichociemnych w Gliwicach z kierunków: Technik Fotografii i Multimediów oraz Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej.  Na wystawie w Galerii Faun – Art znajdą się prace wykonane w różnych technikach, prezentujące szeroki wachlarz tematyczny. Wystawa potrwa od 14 stycznia do 2 lutego w godzinach otwarcia centrum handlowego Forum w Gliwicach. Zapraszamy!