2021…2010…..2001….1997….1992… i  lądujemy !!!!  W radio słychać November Rain Guns N’ Roses,  It’s My Life Dr. Albana i Róże Europy Jedwab. Jest wrzesień i klasycznie rozpoczyna się rok szkolny w nowo powstałym Liceum Ekonomicznym w Sośnicy. Na rozpoczęciu dwie klasy –  pełne spadochroniarzy ???????? z innych szkół i tłum chłopaków ze szkoły górniczej. To było jak zderzenie się asteroidy z ziemią. A mówiąc słowami naszego klasyka Adama Mickiewicza: “Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie ” ????Takiemu połączeniu mógł sprostać tylko nasz wspaniały Dyrektor i Pedagog mgr Tadeusz Jazienicki przy wsparciu dwóch wychowawców z całkowicie innym podejściem do życia :  Pani mgr Marii Popławskiej z duszą artysty na ramieniu i Pana Profesora Jana Ulmana – matematyka do potęgi trzeciej.I udało się ????????????. Szkoła nabrała biegu i rozkręciła się jak perpetum mobile. A potem kolejne roczniki ( i nawet już nasze dzieci  – upss ), które dzielnie kontynuowały rozpoczętą w 1992 roku tradycję.We wrześniu 2022 r. minie dokładnie 30 lat….. I mimo, że szkoła przez te lata przechodziła mnóstwo transformacji i zmian profilowych, to duch innowacyjności i łamania barier został zachowany do dnia dzisiejszego. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Absolwentów z wszystkich roczników naszej zacnej szkoły do wspólnego zaglądnięcia w stare kąty i powspominania szalonych lat dorastania. Uroczysta gala zaplanowana została na 30 września 2022 roku. Rozmach i zasięg będzie zależny od ilości zadeklarowanych osób. Potwierdzeniem chęci wzięcia udziału w spotkaniu będzie wypełnienie poniższego formularza 
https://forms.gle/hi3fx4PgSMncPTje7

oraz dokonanie zakupu cegiełki w wysokości 30 zł – na słodką przekąskę.
23 1050 1285 1000 0097 5162 9362 Bank ING
Szukamy również przedstawicieli każdego rocznika, którzy podjęliby się zebrania starych zdjęć, aby móc stworzyć film dla potomnych ( a potem zakopać go w kapsule czasu ).