2021...2010...2001...1997...1992... i lądujemy! W radio słychać November Rain Guns N' Roses, It's My Life Dr. Albana i Róże Europy Jedwab. Jest wrzesień i klasycznie rozpoczyna się rok szkolny w nowo powstałym Liceum Ekonomicznym w Sośnicy. Na rozpoczęciu dwie klasy - pełne spadochroniarzy ???????? z innych szkół i tłum chłopaków ze szkoły górniczej. To było jak zderzenie się asteroidy z ziemią. A mówiąc słowami naszego klasyka Adama Mickiewicza: "Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie" ???? Takiemu połączeniu mógł sprostać tylko nasz wspaniały Dyrektor i Pedagog mgr Tadeusz Jazienicki przy wsparciu dwóch wychowawców z całkowicie innym podejściem do życia: Pani mgr Marii Popławskiej z duszą artysty na ramieniu i Pana Profesora Jana Ulmana - matematyka do potęgi trzeciej. I udało się ???? Szkoła nabrała biegu i rozkręciła się jak perpetum mobile. A potem kolejne roczniki (i nawet już nasze dzieci - upss), które dzielnie kontynuowały rozpoczętą w 1992 roku tradycję. We wrześniu 2022 r. minie dokładnie 30 lat... I mimo, że szkoła przez te lata przechodziła mnóstwo transformacji i zmian profilowych, to duch innowacyjności i łamania barier został zachowany do dnia dzisiejszego. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Absolwentów z wszystkich roczników naszej zacnej szkoły do wspólnego zaglądnięcia w stare kąty i powspominania szalonych lat dorastania. Uroczysta gala zaplanowana została na 30 września 2022 roku. Rozmach i zasięg będzie zależny od ilości zadeklarowanych osób. Potwierdzeniem chęci wzięcia udziału w spotkaniu będzie wypełnienie poniższego formularza https://forms.gle/hi3fx4PgSMncPTje7 oraz dokonanie zakupu cegiełki w wysokości 30 zł - na słodką przekąskę. 23 1050 1285 1000 0097 5162 9362 Bank ING Szukamy również przedstawicieli każdego rocznika, którzy podjęliby się zebrania starych zdjęć, aby móc stworzyć film dla potomnych (a potem zakopać go w kapsule czasu). Wolny od wirusów. www.avast.com Obszar załączników

2021…2010…2001…1997…1992… i  lądujemy! 

W radio słychać November Rain Guns N’ Roses,  It’s My Life Dr. Albana i Róże Europy Jedwab. Jest wrzesień i klasycznie rozpoczyna się rok szkolny w nowo powstałym Liceum Ekonomicznym w Sośnicy. Na rozpoczęciu dwie klasy – pełne spadochroniarzy ???????? z innych szkół i tłum chłopaków ze szkoły górniczej. To było jak zderzenie się asteroidy z ziemią. A mówiąc słowami naszego klasyka Adama Mickiewicza: “Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie” ???? Takiemu połączeniu mógł sprostać tylko nasz wspaniały Dyrektor i Pedagog mgr Tadeusz Jazienicki przy wsparciu dwóch wychowawców z całkowicie innym podejściem do życia: Pani mgr Marii Popławskiej z duszą artysty na ramieniu i Pana Profesora Jana Ulmana – matematyka do potęgi trzeciej.
I udało się ???? Szkoła nabrała biegu i rozkręciła się jak perpetum mobile. A potem kolejne roczniki (i nawet już nasze dzieci  – upss), które dzielnie kontynuowały rozpoczętą w 1992 roku tradycję.We wrześniu 2022 r. minie dokładnie 30 lat… I mimo, że szkoła przez te lata przechodziła mnóstwo transformacji i zmian profilowych, to duch innowacyjności i łamania barier został zachowany do dnia dzisiejszego. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Absolwentów z wszystkich roczników naszej zacnej szkoły do wspólnego zaglądnięcia w stare kąty i powspominania szalonych lat dorastania.

Uroczysta gala zaplanowana została na 30 września 2022 roku. Rozmach i zasięg będzie zależny od ilości zadeklarowanych osób. Potwierdzeniem chęci wzięcia udziału w spotkaniu będzie wypełnienie poniższego formularza 
https://forms.gle/hi3fx4PgSMncPTje7
oraz dokonanie zakupu cegiełki w wysokości 30 zł – na słodką przekąskę.
23 1050 1285 1000 0097 5162 9362 Bank ING
Szukamy również przedstawicieli każdego rocznika, którzy podjęliby się zebrania starych zdjęć, aby móc stworzyć film dla potomnych (a potem zakopać go w kapsule czasu).