informacja o szkole która szkoli specjalisów
🥁

Zastanawiasz się jaki zawód wybrać? Na jakich specjalistów będzie zapotrzebowanie na rynku pracy? Nie chcesz by szkoła była tylko nudną codziennością? Chcesz realizować swoje pasje wśród ludzi, którzy będą Cię wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem? Dobrze trafiliście! 🎯

NASZE KIERUNKI:

👉 NOWOŚĆ! Technik Reklamy z elementami fotografii!

👉 Technik Logistyki (klasa o profilu pożarniczym),

👉 Technik Logistyki (klasa o profilu wojskowym, Oddziały Przygotowania Wojskowego),

👉 Technik Ekonomii (klasa o profilu policyjno-prawnym),

👉 Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej.

Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania, pomożemy w wypełnieniu wniosku. Stań się częścią ZSE-T 😎 

32 279 66 96

sekretariat@zset.gliwice.eu

www.zset.edu.pl

#zset #zsetgliwice #gliwice #szkolasrednia #szkołaśrednia #szkolagliwice #zespółszkół #school #edukacja #nauka #kształcenie #ksztalcenie #klasamundurowa #klasapożarnicza #techniklogistyk #klasawojskowa #technikekonomista #klasapolicyjna #technikreklamy #technikfotografii #technikgrafiki #idedozset #rekrutacja2024 #rekrutacja #ósmoklasiści #nabór #najlepsiludzie #dołączdonas #dolaczdonas #technikum