MUSZTRA DEKORACJA

We wtorek 25.04.2023, od wczesnych godzin porannych, w ZSE-T wrzało…

Klasy mundurowe czyniły ostatnie szlify przed pokazami w ramach Szkolnego Konkursu Musztry Paradnej. Swój program pokazało 10 drużyn. Zaprezentowane przez naszych „mundurowych” pokazy, to szczególna odmiana musztry, typowa dla formacji zmilitaryzowanych ( wojskowych i policyjnych). Pokazy były świetnie wyreżyserowane i kunsztownie dopracowane, uwzględniając jednocześnie indywidualne cechy poszczególnych klas. Młodzi adepci sztuki wojskowej i policyjnej, wzbogacili je dodatkowo takimi elementami, jak: chwyty broni, przemarsz ze zmianami kierunku lub przeplataniem się kierunku marszu. Laury konkursowe ( nie po raz pierwszy) otrzymali uczniowie klasy III b- wychowankowie  p. Aleksandry Pawelskiej. Drugie (zasłużone) miejsce przypadło uczniom klasy I b- podopiecznym p. Jolanty Gaertig. Natomiast, miejsce trzecie ex equo „wymaszerowali” uczniowie II b, których wychowawcą jest p. Anna Szabluk oraz Ie podopieczni p. Matuszka. Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy!!!