Tegoroczne Targi Edukacyjne zostały zorganizowane 26 kwietnia 2018r. w Hali Sportowej przy CKZiU przy współpracy Gliwickiego Ośrodka Metodycznego z Miastem Gliwice . Targi stanowiły znakomitą sposobność do zapoznania się z ofertą edukacyjną większości gliwickich szkół ponadgimnazjalnych, wśród których oczywiście nie zabrakło efektownej ekspozycji ZSET zaprojektowanej przez p. Luizę Kolasę oraz p. Beatę Brząkalik-Gburek. Oferta ZSET na rok szkolny 2018/19 obejmuje również nowe kierunki, które proponujemy absolwentom gimnazjów, czyli Technika Fotografii i Multimediów oraz Górnika eksploatacji złóż podziemnych. Nasz wizerunek już tradycyjnie został wzbogacony o udostępniony nam przez 6 Batalion Powietrznodesantowym w Gliwicach spadochron bojowy oraz prezentację branży górniczej, przedstawioną z udziałem przedstawiciela KWK Sośnica. Uczniowie klas „mundurowych” przedstawiali atrybuty każdego adepta służb mundurowych. Natomiast nasi specjaliści od reklamy, grafiki i fotografii prezentowali kompetencje związane z wykorzystywaniem programów graficznych do tworzenia produktów reklamowych oraz zapraszali gimnazjalistów do wizyty w studiu fotograficznym, gdzie m.in.przedstawiali tajniki fotografii mody. Licznej grupie zaangażowanych, pełnych energii i uśmiechu uczniów serdecznie dziękujemy za reprezentowanie szkoły !