24 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Europejski. Było międzynarodowo, kolorowo i smacznie. W ramach obchodów tego dnia klasy brały udział w konkursie, w którym przygotowywały prezentację o wylosowanym państwie oraz tradycyjne danie. Dodatkowo klasy wykazały się obszerną wiedzą w quzie o krajach europejskich. Nad całością wydarzenia czuwała klasa 3c oraz komisja w składzie p. Kolasy, p. Majczak-Buk oraz ucznia Pawła Zycha. Konkurs wygrała klasa 2 b, która przybliżyła nam ciekawostki o Austrii, drugie miejsce powędrowało do klasy 2c, która przygotowała przepyszny gulasz, natomiast 3 miejsce otrzymała klasa 1c, która zaprosiła Napoleona:) Dziękujemy wszystkim uczniom i ich wychowawcą za zaangażowanie:)