Nasz uczeń klasy 2c grafiki – Jakub Gach, zdobył główną nagrodę (w kategorii „logo”) w konkursie organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, pod patronatem Marszałka województwa śląskiego – Jakuba Chełstowskiego! W konkursie z dziedziny sztuki pt. „Śląskie od nowa” uczestnicy – uczniowie szkół średnich z województwa śląskiego – próbowali znaleźć artystyczną formę wyrazu dla idei czystego województwa śląskiego w wyniku sprawiedliwej transformacji, jaka dokona się w najbliższym dziesięcioleciu dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich. Interpretacja tematu była dowolna, zależna wyłącznie od wyobraźni autora. W komisji konkursowej oceniającej prace zasiadł m.in. rektor Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach Prof. dr hab. Grzegorz Hańderek. Gratulujemy!

Nasz uczeń klasy 2c grafiki – Jakub Gach, zdobył główną nagrodę (w kategorii „logo”) w konkursie organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, pod patronatem Marszałka województwa śląskiego – Jakuba Chełstowskiego!

W konkursie z dziedziny sztuki pt. „Śląskie od nowa” uczestnicy – uczniowie szkół średnich z województwa śląskiego – próbowali znaleźć artystyczną formę wyrazu dla idei czystego województwa śląskiego w wyniku sprawiedliwej transformacji, jaka dokona się w najbliższym dziesięcioleciu dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich. Interpretacja tematu była dowolna, zależna wyłącznie od wyobraźni autora.

W komisji konkursowej oceniającej prace zasiadł m.in. rektor Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach Prof. dr hab. Grzegorz Hańderek.

Gratulujemy!