rozpoczęcie 2

W trakcie uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023, która  została zorganizowana na boisku szkolnym Pan Dyrektor Lesław Ogon  zainaugurował całoroczną pracę społeczności szkolnej szczególnie ciepło witając uczniów pięciu klas pierwszych, przedstawiając im szkołę, jej osiągnięcia i tradycje oraz wychowawców. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością zaproszeni goście reprezentujący Radę Miasta, Radę Dzielnicy Sośnica, KG Policji w Gliwicach, 6  batalion powietrznodesantowy, WOT oraz byli Dyrektorzy i rodzice uczniów. Po uroczystości wszystkie klasy zarówno artystyczne, jak i mundurowe udały się wraz z wychowawcami do klas. Wszystkim uczniom życzymy w nowym roku szkolnym zaangażowania, uśmiechu i wielu sukcesów w nauce, a nauczycielom motywacji i cierpliwości w codziennej pracy.