Jak zwykle spisaliśmy się na medal! Po raz dwunasty festiwal pt.”Dreams&Teams” w Zespole Szkół Ekonomiczno-Technicznych w Gliwicach. Tegorocznym bohaterem był Szymon Szewczyk, roczny chłopiec chorujący na zespół Downa. Wraz z 140 dzieci, mnóstwem wolontariuszy, oraz sponsorów mogliśmy pomóc w przybliżeniu chłopcu samodzielnej przyszłości. Na festiwalu nie zabrakło niesamowitych pokazów, odwiedził nas np. zespół taneczny Let’s Dance, oraz zespół street workaut . Poza występami artystycznymi dzieciaki mogły wziąć udział w różnorodnych konkurencjach sportowych, zobaczyć pokaz musztry paradnej w wykonaniu naszych uczniów, oraz zapoznać się z zasadami pierwszej pomocy. Każdy znalazł coś dla siebie. Niezastąpieni liderzy po raz kolejny udowodnili, że bezinteresowna pomoc to coś z czym można kojarzyć naszą szkołę.
Nie przystajemy na laurach, nasza akcja charytatywna sie jeszcze nie kończy. W najbliższym czasie pojawia sie jeszcze zbiorki w okolicznych parafiach i kiermasze.
“Duży małemu i wszyscy razem”- zgodnie z tymi słowami, razem daliśmy rade! Z całego serca dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego, by dwunasta już edycja naszych Dreamsów mogła zostać zaliczona do udanych. Wszystkie środki zebrane podczas akcji zostaną przekazane rodzicom Szymonka.