21.02.2017r. o godz. 10.30 maszerując żwawo w rytm „Warszawianki” nasi „mundurowi” wkroczyli dumnie na Halę Widowiskowo-Sportową w Sośnicy. Tak rozpoczęła się uroczystość nadania kolejnych stopni awansu naszym 5 klasom mundurowym, w której udział wzięli obok Dyrekcji ZSET oraz instruktorów klas mundurowych: sierż. sztab. Sławomira Tokarza oraz chor. Krzysztofa Zielińskiego zaproszeni goście: starszy aspirant Komendy Miejskiej w Gliwicach Krzysztof Parzych, nadkomisarz Robert Sikora z V Komisariatu w Gliwicach oraz radny Miasta Gliwice – p. Jan Pająk. Po przedstawieniu przez p. Dyrektor zasług najlepszych mundurowych, w których brylowała klasa 1a (średnia ocen w I semestrze 4,06) wręczono następujące stopnie awansu:

Klasy wojskowe

Klasa Ic – 15 osób awansowało na starszego szeregowego i 2 zostało kapralami

Klasa Ib – 11 starszych szeregowych i 1 kapral

Klasa IIb – 9 uczniów otrzymało stopień starszego kaprala

Klasy policyjne

Klasa 1a – 31 uczniów awansowało na starszych posterunkowych, a 2 na sierżantów!

Klasa IIa – 13 uczniów ma od dziś stopień starszego sierżanta, 1 została sierżantem i 1 starszym posterunkowym

Gratulujemy i życzymy kolejnych awansów!

CIMG3537   Zapraszamy do galerii