awanse19.dekoracja

KLASA O PROFILU POLICYJNYM

Ekonomista to ten, który na często mało przyjaznym rynku pracy powinien sobie poradzić bez większych problemów. Trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek rozwijającą się firmę czy instytucję bez wykwalifikowanej kadry ekonomicznej. Menedżer, kadrowy, handlowiec, specjalista ds. marketingu, pracownik administracyjno-biurowy, sekretarka, urzędnik, to tylko niektóre dyscypliny, w jakich możesz się realizować. Nauka na tym kierunku przygotowuje także m.in. do samodzielnego podejmowania i wykonywania działalności gospodarczej, a nauka na profesjonalnym oprogramowaniu  INSERT GT – RACHMISTRZ, SUBIEKT, GRATYFIKANT  uczyni absolwentów naszej szkoły konkurencyjnymi kandydatami na rynku pracy.

Chcesz być sam sobie szefem? – zostań ekonomistą!

A może myślisz o pracy w policji oraz w innych służbach mundurowych albo chcesz kontynuować naukę na studiach prawniczych, mając po szkole wyuczony, pożądany na rynku pracy zawód. Skorzystaj z proponowanej przez nas innowacji pedagogicznej i wybierz specjalność policyjno – prawną. Taki wybór pozwoli Ci zdobyć dodatkowe umiejętności i kompetencje. W ramach specjalności policyjno – prawnej proponujemy zajęcia prowadzone przez funkcjonariuszy policji, jak i żołnierzy, nie tylko w szkole, ale także np. w komisariacie policji, w więzieniu czy na poligonie.

Będą to m.in.:

– strzelectwo i musztra,

– techniki sztuk walki i samoobrona,

– techniki interwencyjne,

– obozy szkoleniowe i warsztaty poligonowe,

– testy wiedzy, psychofizyczne i sprawnościowe niezbędne przy rekrutacji służb w Policji.

TECHNIK EKONOMISTA jest zawodem TOWARZYSZĄCYM KAŻDEJ aktywności zawodowej, a więc jest zawodem DAJĄCYM NAPRAWDĘ OGROMNE MOŻLIWOŚCI.

TECHNIK EKONOMISTA TO DOBRY START dla tych wszystkich, którzy myślą o podjęciu studiów na kierunkach prawniczych, administracji czy w różnych dyscyplinach ekonomicznych np. finansach, bankowości, rachunkowości, marketingu, zarządzaniu, reklamie, logistyce czy wielu innych.