Szanowni Państwo
 
W dn. 03.04 otrzymaliśmy informację, że Zarząd Oddziału ZNP w Gliwicach że w naszej szkole przeprowadzone zostało w dniach od 14 do 22 marca 2019 r. referendum strajkowe, w którym 95% pracowników opowiedziało się za przeprowadzeniem akcji strajkowej w placówce .
 
Zarząd Oddziału ZNP w Gliwicach w dniu 2.04.2019 r. podjął decyzję (Uchwała nr 13/2019) o rozpoczęciu od dnia 8 kwietnia 2019 r. w szkole akcji strajkowej, która będzie trwać do odwołania.
W związku z powyższym w przypadku przystąpienia większości nauczycieli do czynnego strajku możemy mieć problem z zapewnieniem odpowiedniej (zgodnie z planem lekcji) organizacji zajęć od poniedziałku 8 kwietnia br.
Prosimy o wyrozumiałość w zaistniałej sytuacji, która dla nas również jest bardzo trudna.
Wszelkie informacje dotyczące tej sytuacji będą Państwu przekazywane na bieżąco poprzez stronę internetową szkoły oraz dziennik elektroniczny. 
Z poważaniem
Dyrektor
Beata Damulewicz-Pawełek