Wywiadówka!

Zebrania rodziców odbędą się dnia 1.02.2023 r. o godz. 17.30.

.

DNI WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

Przypominamy, że dzień 07.01.2022 r. (piątek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych, podobniej jak 10 i 11 (poniedziałek, wtorek), co spowodowane jest odbywaniem się w szkole egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.

Od 20 grudnia do 9 stycznia zajęcia w szkołach w systemie zdalnym.

Szanowni Uczniowie, Rodzice! Informujemy, że Dzień Edukacji Narodowej (14 października, czwartek) ustawowo jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W piątek lekcje odbywać się będą w normalnym trybie.

Wywiadówka!

Zapraszamy Rodziców uczniów wszystkich klas w najbliższą środę 08.09.2021 r. o godzinie 17.00 na pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawcami.

Już od poniedziałku, 31 maja br. wraca stacjonarna nauka w szkołach dla wszystkich uczniów i słuchaczy. 28 maja br. Minister Edukacji i Nauki podpisał stosowne przepisy w tym zakresie.

 

 

Od dnia 03 maja do 16 maja 2021 r. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Technicznych im. Cichociemnych zajęcia dydaktyczne w dalszym ciągu odbywać się będą w trybie zdalnym.

 

Od dnia 17 maja 2021 r. do dnia 30 maja 2021 r. zajęcia realizowane będą w następujący sposób:

 

1. Od dnia 17 maja 2021 r. do 21 maja stacjonarnie do szkoły uczęszczać będą kasy III i I, natomiast klasy drugie uczyć się będą  zdalnie.

2. Od dnia 24 maja 2021 r. do 28 maja stacjonarnie do szkoły uczęszczać będą klasy II, natomiast klasy III i I będą uczyć się zdalnie.

 

 

 

 

 

W związku z dalszymi obostrzeniami związanymi z COVID-19 w Zespole Szkół Ekonomiczno-Technicznych im. Cichociemnych w Gliwicach nauka zdalna zostaje przedłużona do 2 maja 2021r.

 

Ponadto:
Klasy IV w dniach 4, 5, 6 maja piszą egzamin maturalny.


Dla klas I-III w związku z egzaminem maturalnym dni 4, 5, 6 maja są dniem wolnym od zajęć dydaktycznych (według kalendarium roku szkolnego). Natomiast dzień 7 maja (piątek) jest dniem nauki.

 

PRZEDŁUŻENIE NAUKI ZDALNEJ DO 25 KWIETNIA!

Do 25 kwietnia br. uczniowie wszystkich szkół ponadpodstawowych będą kontynuować naukę w trybie zdalnym. Obostrzenia dotyczące szkół przedłużono do 25 kwietnia.

 

KONTYNUACJA NAUCZANIA ZDALNEGO!

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 18 marca 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, nauka zdalna w Zespole Szkół Ekonomiczno-Technicznych im. Cichociemnych w Gliwicach zostaje przedłużona  do dnia 11 kwietnia 2021r.

 

 

 

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna dla uczniów i nauczycieli

Zobacz: Pomoc psychologiczno-pedagogiczna – Ministerstwo Edukacji i Nauki – Portal Gov.pl (www.gov.pl) 

 

Kontynuacja nauczania zdalnego do 14 lutego!

Obostrzenia związane z pandemią koronawirusa zostają przedłużone do 14 lutego. W związku z tym od 01.02-14.02 szkoła będzie kontynuować nauczanie w systemie zdalnym.

 

 

 

Kontynuacja nauczania zdalnego!

11 listopada -Narodowe Święto Niepodległości -jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych!

Akcja MEN – szkoła do hymnu!

W dniu 10.11.2020 r.  w ramach akcji zainaugurowanej przez MEN wszyscy uczniowie  (wraz ze swoimi opiekunami, Dyrektorem, panią Aspirant, sierżantem, pułkownikiem… oraz pozostałym gronem pedagogicznym) uroczyście odśpiewali  Hymn Polski. Klasy mundurowe zaśpiewały Mazurka Dąbrowskiego w mundurach.

Kontynuacja nauczania zdalnego!

Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Technicznych im. Cichociemnych w Gliwicach do 29 listopada br. będą uczyć się wyłącznie w trybie zdalnym.