Projekt  „Masz POWER’a – masz przyszłość”, o numerze 2018-1-PL01-KA102-049070 realizowany ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

„MASZ POWERA – MASZ PRZYSZŁOŚĆ” czyli zagraniczne praktyki zawodowe.

23.09.2018

Z wielką przyjemnością chcieliśmy poinformować całą nasza społeczność szkolną o przyznaniu naszej szkole dofinansowania do praktyk zagranicznych naszych uczniów w Irlandii!
Praktyki zostaną sfinansowane ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER VET)
W lutym tego roku nasz wniosek o dofinansowanie praktyk zawodowych wpłynął do programu Erasmus+. W czerwcu, po rozstrzygnięciu konkursu przez Agencję Narodową, wniosek nasz z bardzo dobrą oceną znalazł się na wysokim miejscu listy rezerwowej, a w lipcu został zakwalifikowany przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji i Narodową Agencję Programu Erasmus+ do dofinansowania z programu POWER,
Pierwsze dwie grupy uczniów wyjadą na praktyki w styczniu 2019r. Nasz partner z Irlandii – Your International Training dysponuje pięcioma lokalizacjami miejsc praktyk: Mallow, Youghal, Sligo, Galway i Tralee. Dokładne miejsca i terminy dla poszczególnych profili zostaną podane w najbliższym czasie.
Już niedługo rozpoczniemy proces rekrutacji uczniów na praktyki zagraniczne. Wszyscy chętni zostaną zapoznani ze szczegółowymi kryteriami naboru do programu.
Osobami odpowiedzialnymi za praktyki zagraniczne i udzielanie informacji są Panie: Oktawia Jachowicz i Izabela Jazienicka.

3.10.2018

NABÓR KANDYDATÓW NA PRAKTYKI ZAWODOWE W IRLANDII

Ruszył nabór do projektu zagranicznych praktyk zawodowych w Irlandii – „Masz POWER’a – masz przyszłość”, o numerze2018-1-PL01-KA102-049070, realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.
Prosimy wszystkich chętnych kandydatów o szczegółowe zapoznanie się z Regulaminem Rekrutacji. ( www.zset.strefa.pl w zakładce PROJEKTY UNIJNE/ Erasmus+/POWER) Termin składania wniosków mija 19.10.2018 r.

Życzymy powodzenia!

31.10.2018

Są wyniki naboru na praktyki w Irlandii:
Lista kandydatów przyjętych na praktyki zawodowe w Irlandii w ramach projektu „Masz POWER’a – masz przyszłość”, o numerze 2018-1-PL01-KA102-049070 realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe znajduje się w gablocie koło sekretariatu od poniedziałku 29.10.2018r.
Spotkanie z kandydatami obu mobilności odbędzie się w przyszłym tygodniu.

6.01.2019

INTERNSHIP IN IRELAND
Już niedługo uczniowie naszej szkoły rozpoczną praktyki w Irlandii. I Mobilność wyruszy do Mallow 13 stycznia 2019 r. 23 uczniów zamieszka u rodzin irlandzkich i odbędzie staż w firmach i biurach rachunkowych i reklamowych. Praktyki będą trwały 2 tygodnie.
Trwają ostatnie już zajęcia przygotowawcze do wyjazdu i czas na pakowanie walizki…
Życzymy im wielu pozytywnych wrażeń i doświadczeń, nie tylko tych zawodowych.


13.01.2019

“Masz POWERa ….” – pierwsza grupa uczniów naszej szkoły w drodze na podbój Europy.

Praktyki zawodowe w Irlandii czas zacząć.


30.01.2019

Greetings from Sligo!
II Mobilność już w Irlandii – praktyki rozpoczęte.


Wyniki naboru na praktyki w Irlandii Lista kandydatów przyjętych na praktyki zawodowe w Irlandii w ramach projektu  „Masz POWER’a – masz przyszłość”, o numerze 2018-1-PL01-KA102-049070 realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe znajduje się w gablocie koło sekretariatu od  poniedziałku 29.10.2018r. Spotkanie z kandydatami obu mobilności odbędzie się w przyszłym tygodniu.

Dokumenty związane z rekrutacją uczniów Zespołu Szkół Ekonomiczno-Technicznych im. Cichociemnych do uczestnictwa w projekcie zagranicznych praktyk zawodowych „Masz POWER’a – masz przyszłość”, o numerze 2018-1-PL01-KA102-049070 realizowanego ze środków POWER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe

Regulamin rekrutacji 2018/2019

Załącznik nr 1 – WNIOSEK do Komisji Rekrutacyjnej projektu „Masz POWER’a – masz przyszłość” 

Załącznik nr 2 – Tabela ocen kandydata na uczestnika Projekt

Spotkanie przed praktykami w Irlandii z przedstawicielem Your International Training

W piątek 16.11.2018 nasi przyszli praktykanci mieli okazję spotkać się z przedstawicielką firmy pośredniczącej, która reprezentuje min. pracodawców w Irlandii – Your International Training. Na spotkaniu omówiono wstępnie warunki pracy w firmach irlandzkich oraz realia życia w Irlandii, które nieco zadziwiły naszych uczniów. Będą lepiej przygotowani po tym spotkaniu do różnych wyzwań jakie niesie za sobą praca i życie w Irlandii Następne spotkanie już w styczniu – w Mallow!